SISTE NYTT

Nybegynnerkurs fra 20. august 2018

Vi tar inn nybegynnere fra mandag 20. august på Bislett staidon og Berg skole.

Treningen for barn på Ullevål skole, flyttes nå til den nye gymsalen på Berg skole.

 

Mandag 20. august - Nyebegynnerkurs starter !

Treninger mandager og onsdager:

Kl 18:00 til 19:30 - Ungdom 11 til 15 år

Kl 19:30 til 21:00 - Voksne fra 16 år

Tirsdag 21. august - Barnegruppe Bislett opptak (7-11 år)

Treninger tirsdager kl 17:30 til 18:30

Torsdag 23. august - Barnegruppe Berg skole opptak (7-11 år)

Trening torsdager kl 17:00 til 18:00

Sommertrening 2018

Fra og med 18. juni, til og med 19. august, avholder vi kun sommertreninger på onsdager, kl 18:00 til 19:30

Denne treningen er for alle ungdom/voksne fra 11 år og oppover.

Treningen fordeler seg på følgende uker/datoer, med følende instruktører:

Uke 25 - onsdag 20. juni: Instruktør Arne

Uke 26 - onsdag 27. juni: Instruktør Master Asle

Uke 27 - onsdag 4. juli: Instruktør Master Ering

Uke 28 - onsdag 11. juli: Instruktør Master Stig Ove

Uke 29 - onsdag 18. juli: Instruktør Gitte

Uke 30 - onsdag 25. juli: Instruktør Master Anders

Uke 31 - onsdag 1. august: Instruktør Master Asbjørn

Uke 32 - onsdag 8. august: Instruktør Master Tom

Uke 33 - onsdag 15. august: Instruktør Ole Christian

Normal trening, med nybegynneropptak, starter fra mandag 20. august, uke 34. Trenigstiden vil bli lik som tidligere.

Dog vil barnetreningen på Ullevål skole, bli flyttet over til Berg Skole, å være fra kl 17:00 til 18:00

Sommergradering 2018

Torsdag 7. juni – Gradering barn – Ullevål skole (siste treningsdag før sommerferien)

  • Gradering barn, kl 16:45 til 17:45 (gratis, inkl i avgiften)

Søndag 10. juni – Dan-gradering Bislett (kun åpen for sortbelter)

Mandag 11. juni – Gradering ungdom/voksne - Bislett

  • Gradering ungdom/voksen, kl 17:30 til 20:30, oppstart kl 18:00
  • Pris, ungdom tom 15 år, kr 100,-
  • Pris, voksne fom 16 år, kr 200,-

Tirsdag 12. juni – Gradering barn – Bislett (siste treningsdag før sommerferien)

  • Gradering barn I, kl 17:30 til 18:30 (gratis, inkl i avgiften)
  • Gradering barn II, kl 18:30 til 19:30 (gratis, inkl i avgiften)

Resultatliste fra Oslo Lekene 2018

Klubbmester 2018 (total resultat):

1. plass Wilhelm, 24 poeng

2. plass Leon, 14 poeng

3. plass Arne, 10 poeng

Hindelløype (1 forsøk):

1. Wilhelm 18:37

2. Johannes 20:23

3. Alfred 21:07

Shuttle run (4 mot 4, cup):

1. Wilhelm

2. Alfred

3. Johannes

SIT UPS:

1. Leon

2. Wilhelm

3. Sindre

Armhevinger, på 30 sekunder:

1. Leon, 40 stk

2. Arne, 37 stk

3. Johannes, 25 stk

Stille lengde (best av 3 forsøk):

1. Wilhelm  240cm

2. Johannes, 210cm

3,. Sindre, 208cm

Shuffel (Stigeløp, best av 3 forsøk):

1. Arne, 5:50

2. Filippa, 5:56

3. Johannes, 5:56

Treningsadresse:
Bislett Stadion, Inngang A

Bislettgata 1, 0168 OSLO


Telefon: 908 12 667
OBS! Kun henvendelser på SMS
vil bli besvart.
[Spørsmål om treninger etc kan sendes til Synne: 466 63 500]


Epost:
kontakt@oslotaekwondo.com

Tipper du? Støtt oss med din Grasrotandel!

Send "GRASROTANDELEN 983 888 895" til 2020 (tjenesten er gratis) eller oppgi klubbens organisajonsnr neste gang du tipper.

Les mer